Žákovská konference

V úterý 3.6.2014 proběhla naše Žákovská konference, na které část naší třídy a celá třída devátá předvedla, jak se popasovala s různými zeměpisnými tématy.

Naše třída se prezentovala společnou prací - Procházka Prahou se 4.třídou. Využili jsme poznatků, které jsme získali při přípravě exkurze do Prahy. Každý z nás vytvořil prezentaci k jedné z památek a z těch jsme pak sestavili jednu společnou prezentaci.

V úterý 3.6. nastal den pravdy -  ve velkém konferenčním sále jsme si připadali trochu malí. Nebyla to však pravda - s prezentací jsme se popasovali nakonec víc než uspokojivě. Jak dopoledne před svými spolužáky, tak odpoledne před zraky našich nejstarších deváťáků a hlavně rodičů, kteří na nás byli určitě velmi hrdí.

Velká pochvala od třídní učitelky je jistě na místě pro všechny zúčastněné - bylo to fakt hezké!

A že nám to slušelo!

Další foto